1200.300.0200S Eibach CoilOver Helezonu
1.282,16 TL den başlayan taksitlerle!!
Marka
Stok Kodu
Eibach 1200.300.0200S
Ölçüler ve Teknik Değerler
• Uzunluk: 305 mm (12.00 inç)
• İç çap: 76 mm (3.00 inç I.D.)
• Yay sertliği: 3.57 kg/mm (200 lbs/in)
• Blok yüksekliği: 93 mm (3.66 inç)
• Çalışma mesafesi (Travel): 212 mm (8.34 inç)
• Blok yükü: 7402 N (1664 lbs)
• Ağırlık: 1.68 kg (3.70 lbs)
Özellikler
• Zorlu arazi koşulları için geliştirilmiş Eibach Off-Road (ERO) coilover yay teknolojisi
76 mm iç çapa sahip coilover amortisörlerle uyumludur (3.00 inç)